Motto školky:

„Neotvírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít ten správný klíč, aby si je otevřely samy.“

Mateřská škola Rozdrojovice byla postavena v roce 2011 a 5. 9. téhož roku v ní byl zahájen provoz. Jedná se o přízemní budovu, umístěnou v zahradě vedle základní školy. Mateřská škola je jednotřídní, určena pro 20 dětí. Je postavena v blízkosti lesa a hřiště, má přiměřeně velkou, oplocenou zahradu s herními prvky a pískovištěm. Okolí mateřské školy je klidné, obec leží v blízkosti Brněnské přehrady a je ze dvou stran obklopena lesy.

Po rozsáhlé rekonstrukci základní školy vznikla druhá třída mateřské školy pro 16 dětí, která zahájila svůj provoz ve školním roce 2015/2016.

S dětmi pracují:

Mgr. Dagmar Prušová - vedoucí učitelka